Kariera/Współpraca

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się kancelarią adwokacką. Naszym celem jest dostarczanie klientom porad najwyższej jakości i zorientowanie na ich potrzeby. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci oraz nasze doświadczenie i kompetencje to najcenniejsze wyznaczniki naszego sukcesu. Od prawników naszej Kancelarii oczekujemy umiejętności analitycznego myślenia oraz inwencji. Cenimy gotowość do pracy i zaangażowanie w realizację powierzanych zleceń.

Praca / Współpraca

Aplikanci adwokaccy zainteresowani wykonywaniem zastępstwa procesowego powinni wysłać CV ze zdjęciem na adres: biuro@kancelaria-lewczyk.pl z dopiskiem „substytut”.

Praktyki

Osoby zainteresowane praktyką w Kancelarii powinny wysłać CV ze zdjęciem na adres: biuro@kancelaria-lewczyk.pl z dopiskiem „praktykant”.

Wymagania:

  • ukończony co najmniej IV rok studiów
  • praktyczna znajomość jednego języka obcego
  • umiejętność poruszania się po różnych (co najmniej dwóch) dziedzinach prawa
  • komunikatywność oraz dyspozycyjność czasowa
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista

Zakres praktyk obejmuje: zapoznanie z pracą kancelarii, prowadzenie zbioru aktów prawnych, sporządzanie pism procesowych oraz opinii na temat wybranych zagadnień prawnych, monitorowanie spraw prowadzonych przed sądami oraz drobne prace biurowe. Osobom, które spełnią stawiane wymagania oraz zaprezentują zdolności przydatne w pracy na stanowisku prawnika złożona zostanie oferta stałej współpracy.

Kancelaria zastrzega sobie prawo do autonomicznego kształtowania zasad i przesłanek rekrutacji. Przyjęcie na praktyki poprzedzone jest testami praktycznymi i rozmową.